O nás

20140606-hiskingdom

His Kingdom je značka kresťanskej módy, ktorá reaguje na výzvu zo sv. písma:  „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému stvoreniu. “ (Marek 16,15). Pripájame sa tak na vlnu novej evanjelizácie, pričom módu chceme využívať ako prostriedok šírenia Božieho slova. Na začiatok sú to kresťanské tričká, ktorých motívy inšpirované sv. Písmom a zaujímavé grafické prevedenie slúžia na plnenia tohto cieľa.

Tričká His Kingdom

Nosením tričiek His Kingdom si môže tvoje okolie prečítať Božie slovo ešte skôr ako niečo povieš. Môže byť dôvodom začiatku rozhovorov a ponúknuť tak ďalšiu možnosť zdieľania evanjelia aj cez tvoje osobné svedectvo.

Nosenie evanjelizačných tričiek je zároveň aj výzvou – potrebou vystúpiť zo svojej zóny komfortu. Nebuďme plachí či ustráchaní. S pomocou trička môžeš už dnes zmeniť niekomu život. Skôr ako vyhodíš svoje tričko, už ako nepoužiteľné do koša, si nápis na ňom prečíta viac ako 3 000 ľudí, čo je skvelá možnosť evanjelizácie.

Kresťanské tričká tu však nie sú na to, aby nahradzovali naše svedectvo. Potrebou je súlad toho čo nosíme napísané na tričku a nášho správania či už v škole, v práci, medzi priateľmi…

Sú tu na to, aby sme nimi deklarovali našu vieru a podelili sa o vykúpenie, ktoré sme získali skrze Ježiša a jeho preliatu krv na kríži.